• Om os

Ring, mail eller besøg os

Send os en besked

8 + 0 = ?

Medarbejdere

Jesper Fogsgaard

Jesper Fogsgaard

Direktør Drift
COO

RING 23226393
jesper@stroco-agro.dk

Søren O. Christensen

Søren O. Christensen

Salg og rådgivning i Midt- og Nordjylland

RING 23226402
soren@stroco-agro.dk

Henrik Kobæk

Henrik Kobæk

Service på Horsch
Leeb sprøjter

RING 23226409
henrik@stroco-agro.dk

Uffe Christensen

Uffe Christensen

Salg og rådgivning på Fyn og i Sønderjylland

RING 23226401
uffe@stroco-agro.dk

Jens Haubroe Hansen

Jens Haubroe Hansen

Salg og rådgivning på Sjælland, Sydhavsøerne og Bornholm

RING 27222601
jens@stroco-agro.dk

Ole Christiansen

Ole Christiansen

Salg og rådgivning på Sjælland, Sydhavsøerne og Bornholm

RING 23226396
ole@stroco-agro.dk

Arne Gejl

Arne Gejl

Marketing og hjemmeside. Salg og rådgivning

RING 23226394
arne@stroco-agro.dk

Nikolaj Strøier

Nikolaj Strøier

Service og garanti

RING 23226390
nikolaj.stroier@stroco-agro.dk

Anders Krag Rsamussen

Anders Krag Rsamussen

Værkfører

RING 23226397
anders@stroco-agro.dk

Troels Svalgaard

Troels Svalgaard

Servicetekniker - Agrodan og Horsch

RING 23226419
troels@stroco-agro.dk

Peder Laursen

Peder Laursen

Servicetekniker - Horsch

Brian Damgård

Brian Damgård

Servicetekniker - Horsch
Ole Hansen

Ole Hansen

Servicetekniker - Horsch
Thomas Bak Sørensen

Thomas Bak Sørensen

Servicetekniker - Horsch
Simon Sørensen

Simon Sørensen

Servicetekniker - Horsch
Mads Gjern Nielsen

Mads Gjern Nielsen

Servicetekniker - Horsch
Thomas Raakjær

Thomas Raakjær

Servicetekniker - Horsch
Palle Hansen

Palle Hansen

Reservedelsleder

RING 86960704
palle@stroco-agro.dk

Gitte Hansen

Gitte Hansen

Reservedelsekspedient
Mikael Christiansen

Mikael Christiansen

Reservedelsekspedient
Conni Lyngsø

Conni Lyngsø

Ordrebehandler
Tom Myrdal

Tom Myrdal

Direktør – CEO/CFO

RING 23226420
tom@stroco-agro.dk

Hanne Bjørg Hansen

Hanne Bjørg Hansen

Kontor og bogholderi
Lotte Strøier

Lotte Strøier

Kontor og bogholderi

RING 23226391
lotte@stroco-agro.dk